Поиск по каталогу

Наше перебування на «ЕлітЕКСПО - 2013» у Львові

   Місто Лева порадувало сонячною погодою, атмосферою середньовіччя, чистотою, кафешками-шоколадницями, крамничками-книгарнями (бо вони є, та ще й в такій кількості) та відсутністю суєти.

Сама ювелiрна виставка-ярмарок

 Напередодні свята жінок, весни та кохання чоловіків багато не спостерігалось, мабуть, як завжди, вони на мужні жіночі плечі переклали проблему вибору подарунку для себе. Як кажуть: спасіння утопаючих – діло рук самих утопаючих... Ну, а жінкам виставку на ярмарок перетворити, особливо з гаманцем чоловіка, раз плюнути. Так що, авралу хоча й не було, активна ділова обстановка завдяки жіночкам була присутня.

Організатори

   Організатор АТ «Галицькі Експозиції» (Гал-ЕКСПО) перетворив усі три поверхи Львівського Палацу мистецтв у зручні виставкові площі. Оскільки наш стенд з демонстраційним обладнанням для ювелірних магазинів та подарунковою упаковкою знаходився на третьому поверсі, незручність для наших відвідувачів зоставалась одна – здертися сходами на третій поверх. І не всім вистачало сил для цього, особливо після активних подорожей лабіринтами стендів першого поверху.

Висновки щодо виставки

   Наші земляки з західного регіону країни отримали змогу познайомитися з нами, потримати в руках нашу продукцію, придбати те, що сподобалось, висловити своє враження про якість наших виробів. А ми, в свою чергу, отримали гідну оцінку своєї праці, оригінальний диплом, натхнення на подальшу роботу та нових друзів-клієнтів.